AjansMED

Doktor Web Sitesi Tasarımı

2
blog images

İnternet sitelerini tasarlatmadan önce doktorlar web sitelerinin neleri barındıracağını ve web sitesi ile kullanıcılarla nasıl etkileşim kuracaklarını iyi belirlemelidir. Profesyonel web tasarımı çalışmaları ile doktorların uzmanlık alanlarını iyi yansıtan, yaratıcı ve etkileşim düzeyi yüksek çalışmalar yapılmalıdır. Bir web sitesi çalışması yapmadan önce rakip web sitesi çalışmalarının neler değerlendirilmesi önemlidir. Bu çalışmalar referans alınarak geliştirme ve yenilikler tercih edilmelidir.

Profesyonel doktor web tasarımı hizmetleimiz ile her zaman bir adım önde başlamanızı mümkün kılıyor ve sizi gelişmelerden yeniliklerden haberdar ediyoruz. Kullanıcıların daha iyi etkileşim sağlamalarının, sizi tercih etmelerinin önünü açıyoruz. Basit bir blog düzeninden sıyrılmış web tasarımları daha etkili sonuçlar üretebilmektedir.

Mobil, bilgisayar ve tablet ekranlarında uyumlu çalışacak doktor web tasarımları sayesinde kullanıcılarınız farklı cihazlar ile sitenizi ziyaret ettiklerinde aynı deneyimi yaşamalıdır. Bu nedenle web sitenizin temel düzeninin kullanıcıyı farklı bir siteyemi girdim düşüncesini yansıtmaması önemlidir.

Doktor web tasarımı çalışmalarında görsel materyallerin kullanımıda oldukça önemlidir. İçeriklerinizde içerikle alakalı en az bir görsel kullanmanız yararlı olacaktır. Ayrıca fotograf galerici yada video galerisi gibi kullanıcıların ilgisini çekecek içerikleri paylaşmanız fardalıdır. Bu kapsamda çalışma alanınızın fotografları yada instagram post görselleriniz veya her ikisinin birden sitenizde barındırılması kullanıcıların güveninin kazanmanıza ve etkileşiminizi arttırmanıza yardımcı olur.  

Düzenli içerik yazımı web sitenizin seo yönetimi için önemlidir. Yeni bir web sitesi tasarımı yaptıracak doktorların içeriklerinin tamamını sitelerine entegre etmeleri daha sonraki içerik üretimlerinin yavaş olması halinde pek mantıklı değildir. Eğer düzenli bir içerik çalışması yapamayacaksanız sitenizin yayına girmesi sürecinde hazırladığınız yazılarınızı farklı günlerde yayına almanız iyi olabilir. Eğer düzenli bir içerik çalışması yapabilecekseniz sitenizi en başında tam dolu bir şekilde yayına almanızda sakınca yoktur. Dilerseniz içerik geliştirme çalışmalarımız kapsamında bizden düzenli içerik üretimi konusunda destek alabilirsiniz.

Doktor web tasarımı, doktorun kimliği ve branşını iyi bir şekilde yansıtan bir yapıda olmalıdır. Doktorluk faaliyetlerini içinde barındırmalı ve güncelliği sağlanmalıdır. Ayrıca doktorun varsa video içerikleri de sayfalar arasında uygun şekilde dağıtılmış olmalı ve kullanıcıların içerisinde kaybolmayacağı şekilde listelenmelidir.