Fotoğraf Çekimi
FOTOĞRAF

Fotoğraf Çekimi

Dijital platformlarda fotograf sizi yansıtır ve doğru kalitede kullanıldığında iyi bir etki bırakmaktadır. Fotograf çekim hizmetimiz ile profilinizi yada sağlık merkezinizi doğru yansıtan fotograflara sahip olabilirsiniz.

Fotografların doğru kalite ve boyutta kullanımı kullanıcıların gözünde iyi değerlendirme alabilir. Ayrıca işlemleriniz ile ilgili yapılan fotograf çekimleri ile işinizi potansiyel kitlenizi cezbedecek şekilde yansıtabilirsiniz.

Video

Video Çekimi

Sağlık alanında sunduğumuz video çekimi hizmetleri ile hedef kitleniz sizi izleyerek tanısın. Tedavi, operasyon ve işletme tanıtım videoları ile kulanıcılara daha sıcak bir karşılama yapabilirsiniz. Ayrıca çoğu kullanıcılar sitenizdeki onlarca yazıyı okumaktansa kısa bir videonuzu izleyerek sizi tercih edebilir.

Video produksiyonları oluşturarak videolarınızı sosyal ağlarınızda yada çeşitli sağlık platformlarında kullanabilir. Youtube ve benzeri video paylaşım platformlarında hiç ummadığınız kitlelere erişebilirsiniz.

Video Çekimi

Doktor ve Klinikler için Fotoğraf & Video Çekimi

Günümüzde birçok hasta aradığı doktora veya hastaneye internet üzerinden erişmekte ve tedavi öncesi olacağı operasyon yada işlem hakkında bilgi edinmeye çalışmaktadır. Hastaların büyük bir kısmı internette tedavi süreçleri ile videolara bakmakta ve kararlarını vermektedir. Bu kapsamda daha önce hiç görmedikleri uzmanların ve klinikleri videolarını izleyen hastalarda bu uzman ve klinikler daha fazla izlenim bırakmakta ve tercih edilme oranlarını %50 ye yakın arttırmaktadır.

Fotoğraf & Video Çekimi Teklifi Alın
Doktor ve Klinikler için Fotoğraf & Video Çekimi