HİZMET DETAYI

Email ve Bildirim Yönetimi Nedir?

Bu hizmetimiz ile kullanıcılar düzenli olarak email ve bildirim listelerinize kayıt olmaktadır. Bu sayede sizde kullanıcılarınıza düzenli olarak yenilikleri haber verebilir, sitenizi yeniden ziyaret etmelerini sağlayabilir ve hatta artık müşteriniz hastanız olmasını sağlayabilirsiniz.

Email Marketing

Mevcut kullanıcı email adreslerinizle veya yeni kullanıcı email listelri oluşturarak düzenli email pazarlama faaliyetleri yürütmeniz işletmeniz için faydalı bir seçenektir. Kullanıcılarınıza yeni gelişmeleri haber vermek, düzenli çalışmalarınız hakkında bilgilendirme sizi onların gözünde daha iyi bir konuma taşır.

Bildirim Sistemi Yönetimi

Gelişen teknoloji ile bildirim (notification) sistemleri eposta ve sms gibi pazarlama araçlarının günden güne yerini almaktadır. Ajansımız tarafından web sayfalarınıza eklenen bildirim takip kodları ile kullanıcılar bildirim sisteminize dahil olmaktadır. Sizde çeşitli kullanıcı kitleleri seçerek yada tüm kullanıcılarınıza aynı anda bildirim gönderebilir. Sitenizdeki ve çalışmalarınızdaki yenilikleri görmelerini sağlayabilirsiniz.