Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi
GENEL BAKIŞ

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi klinik, hastane ve sağlık firmalarının dikkat etmesi gerektiği bir alandır. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz ile sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmeyke ve kullanıcıların sizi daha aktif olarak görmelerini hizmetlerinize ulaşmalarını sağlamaktayız. Doğru bir sosyal medya ile kazancınızı arttırmak sizin elinizde, deneyimki ekibimiz ile düzenli sosyal medya çalışmalarınızı yürütmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Sosyal medyanın verdiği imkanlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor. Sosyal medyanın reklam kanalları ile gücünüze güç katıyor. Kullanıcılarınızın profillerinizi ve web sitenizi daha sık ziyaret etmelerini sağlıyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal medya hesaplarınızın aktif olmasını sağlıyor, Sosyal medya reklamlarınızın yönetimini ve performasını arttırıyor, Sosyal medya istatistiklerinizi tutuyoruz.

SÜREÇ

Sosyal Medya Yönetimi Süreci

Genel olarak sosyal medya yönetiminin nasıl işlediğini, firmanızın ihtiyaçlarını belirleyip size sunmaktayız.

Sosyal Hesapların Belirlenmesi
1

Sosyal Hesapların Seçimi

Sosyal medyada aktif olmak için öncelikle hangi mecraları kullanacağınızı belirlemeniz önemlidir. İşletmenizin profiline ve hedef kitlesine göre kullanmanız gereken sosyal platformları belirlemeniz yapacağınız reklam yatırımlarının karşılığını almanızı daha hızlı olarak sağlayacaktır. Gereksiz olabilecek sosyal platformlara katılmanız zaman ve bütçe kaybına neden olabilir. Bu nedenle en doğru platformları seçmeniz önemlidir.

2

Gönderi ve Paylaşımlar

Sosyal medyada kullanacağın gönderileri önceden planlanması önemlidir. Aceleci ve kötü etki yaratabilecek paylaşımlardan kaçınmalı, ve paylaşım görsellerinde kullanılacak metinleri son kullanıcıda oluşturacağı etkiye dikkat etmeli ve metin uzunluklarının seçimine öen göstermelisiniz. AjansMed olarak bu konuda size en doğru tasarımı oluşturmakta, reklam metinleri ve etiketlerini planlamaktayız.

Gönderi ve Paylaşımlar
Rakip Analizi ve Yenilikler
3

Rakip Analizi ve Yenilikler

Oluşturulan takip programı ile size rakip olabilecek hesapları takip etmekte ve güncelliğinizi korumaktayız. Ekibimiz hesap yönetimlerinde yeni trendleri takip etmekte ve size yararlı olabilecek çalışmaları uygulamaktadır.

4

Reklamlar ve Hedef Kitle

Hedef kitleleriniz hesap yönetiminin başladığı tarihten itibaren düzenli olarak düzenlenmektedir. Reklamlarınızın doğru hedeflere ulaştığını takip etmekte ve sürekli hedeflerinizin geliştirilmesi, yeni hedeflerin belirlenmesi, gereksiz hedeflerin listelerinizden düşürülmesi ekibimizin temel çalışma alanıdır. Bu işlemlerin doğru yürütülmesi sosyal medya reklamlarınızın performansını arttırmakta ve bütçenizi doğru şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Reklamlar ve Hedef Kitle

Sosyal Medyanız Emin Ellerde

Bize Ulaşın

(0212) 963 3336

ÜCRETLER

Sosyal Medya Yönetim Ücretleri

Sosyal medya tarifelerimizi ve sunulan hizmetleri aşağıdaki alandan inceleyebilirsiniz.

STANDART STANDART

Hesap Yönetimi

TL 3000+KDV

Aylık Paket

 • Paylaşım Tasarımı ve Planlama
 • İçerik Oluşturma
 • Metin ve Etiket Oluşturma
 • WhatsApp Desteği
KURUMSAL KURUMSAL

Hesap Yönetimi & Marketing

TL 5000+KDV

Aylık Paket

 • Paylaşım Tasarımı ve Planlama
 • İçerik Oluşturma
 • Metin ve Etiket Oluşturma
 • WhatsApp Desteği
 • Hedef Kitle Yönetimi
 • Website Entegrasyonu
PROFESYONEL PROFESYONEL

Ayrıntılı İçerik ve Reklam Yönetimi

TL 7500+KDV

Aylık Paket

 • Paylaşım Tasarımı ve Planlama
 • Reklam Yönetimi
 • İçerik Oluşturma
 • Video İçerik Oluşturma
 • Metin ve Etiket Oluşturma
 • WhatsApp Desteği
 • Hedef Kitle Yönetimi
 • Website Entegrasyonu

Facebook, twitter, insatagram gibi kullanıcıların paylaşım yaptığı, yakın çevreleri ve iş çevreleri ile iletişimde ve paylaşımda bulundukları ağlara sosyal medya denir.

Sosyal medyanın bir ajans yada sosyal medya uzmanı ile yönetiminin yapılmasına sosyal medya yönetimi denir. Sosyal medya yöneticisi sizin adınıza hesaplarınızda paylaşımlarınızda kullanılan görsel ve metinleri hazırlayıp paylaşır.

Sosyal hesaplarınızın profesyonel bir ekip ile yönetilmesi, içerik oluşturma, planlama ve paylaşım yapılması, video görseller oluşturulması, sosyal medya reklamlarının planlanması ve yönetilmesi, hesaplarınızın iyi duruma getirilmesi ve sürekli takip edilmesi profesyonel sosyal medya yönetimi olarak tanımlanır. Bu yönetim biçiminde siz sadece hesaplarınızda neler paylaşılacak bunu belirtirsiniz gerisini hesap yöneticileriniz sizin adınıza halleder.

Sosyal medya içerikleri görsel, etiket ve açıklama ağırlıklıdır. Paylaşımlar yapıldığı platformun düzenine göre metin yada görsel ön planda olacak şekilde oluşturulmalıdır.

Sosyal medya içerikleri çeşitli etiketlere göre ve kullanıcı kitlelerine göre tetiklenen görsel ve metin bloklarıdır. Kullanıcıların takip ettikleri sayfalardan yada sık ziyaret ettikleri kelimelerden oluşan bu bloklara sosyal medya paylaşımı denir.

Paylaşımları öne çıkartma yada sadece reklam tasarlama olacak şekilde birden fazla sosyal medya reklamı türü vardır. Yapacağınız hesap yönetiminin ve reklam amacınızın türüne göre bunları ayrı ayrı yada hepsini birden kullanabilirsiniz.

Reklam hesabınınız aktif olarak kullanılması için reklam yönetimi önemlidir. Yaptığınız reklamların remaketing ağlarını kullanması size ulaşan kullanıcılara daha sonra tekrar görünmeniz için önem arz eder bu nedenle reklam yönetiminde uzmanlardan faydalanmanız bütçenizin boşa gitmemesi için yararlıdır.

Genel olarak sosyal medya reklam yönetim ücretleri reklam bütçesinin %10, %15, %20 si şeklinde ölçülebilir. Düşük veya çok yüksek bir bütçe kullanmanız durumunda hesap yöneticinizden bu konuda standart bir fiyat teklifide isteyebilirsiniz.